Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Omhoog
Aanmelden
 • Lichtenbeek
  Wekeromseweg 6
  6816 VC Arnhem
  T 026 – 483 84 00
  F 026 - 483 84 99
  info@lichtenbeek.nl
   
  Wij bieden speciaal onderwijs aan kinderen die extra ondersteuning nodig hebben vanwege een lichamelijke, verstandelijke of meervoudige beperking. We zien hun mogelijkheden en gaan onvoorwaardelijk voor hun ontwikkeling.

Project met Klaas Gubbels

 • Er is met de leerlingen gewerkt aan een project met KLaas Gubbels. Alle leerlingen schilderden een kop en schotel.
We hebben met de leerlingen twee weken gewerkt aan dit project. Kort en krachtig.
Eerst hebben we middels een PowerPoint presentatie Klaas Gubbels leren kennen. Wie is deze grote sympathieke Nederlandse Arnhemse  kunstenaar. Waar woont hij. Waar werkt hij? Veel leerlingen rijden elke ochtend over de Amsterdamse weg langs zijn atelier.
Wat maakt hij? En waarom maakt hij bijna altijd iets met koffiepotten en kopjes?
We hebben gezien dat hij helemaal gek is op koffiepotten, kopjes en stoelen en daar elke keer met veel fantasie steeds weer iets anders van maakt.
Schilderijen, muurschilderingen maar ook beelden van Cortenstaal en keramiek.
Voor onze leerlingen heeft hij koffiekopjes  laten maken van klei. En fantasie dat hebben onze leerlingen natuurlijk ook genoeg. Dus vol enthousiasme hebben ze (enkele samen met Klaas) hun koffiekop beschilderd met glazuur.
De eindresultaten gaan niet mee naar huis maar worden verkocht voor het goede doel.

Nieuws

:

Help (nieuw venster)